Rodinná společnost Mirel Vratimov a.s. vyrábí kromě potravinových obalů Fresh’n’Roll® také další produkty. Možná vás překvapí, že jsme tradičním výrobcem pěnového polyetylenu, který vyrábíme pod vlastní značkou MIRELON®. Během let se naše portfolio rozrostlo a kromě pásů a desek MIRELON® používaných hlavně ve stavebním a obalovém průmyslu vyrábíme také produkty pro sport a zahradu.
 
S MIRELONEM® na zahradu
 
Novinkou v našem sortimentu jsou klekací podložky MIRELON®. Vyrábějí se z pěnového polyetylenu a díky svým vlastnostem výrazně usnadňují práci v kleče. Podložka je dostatečně měkká, lehká, široká a hrubá. Má praktický úchyt a vyrábí se ve dvou provedeních – v základním a se zesílenou polyetylenovou mřížkou. POZOR! Klekací podložka MIRELON® je v novém ZAHRADNÍM BALÍČKU ZDARMA!
 
 
MIRELON® pro děti
 
Při vývoji našich produktů myslíme i na ty nejmenší. Po uvedení klekacích podložek MIRELON® jsme se rozhodli vyvinout dětská sedátka. Jsou vyrobená z vrstveného dvoubarevného pěnového polyetylenu. Sedátka v současné době vyrábíme ve dvou barevných provedeních – fialovomodré a zelenomodré. Sedátka skvěle chrání před chladem od země. Jsou vhodná pro děti od 3 let.
 
 
S MIRELONEM® do vody
 
Už několik let jsou stálicí našeho sortimentu plovací nudle MIRELON®. Jsou zábavnou pomůckou nejen pro děti. Plovací nudle MIRELON® jsou oblíbenou pomůckou pro aquaeroaerobic, aquafitness, aquagymnastiku, cvičení pro těhotné, rehabilitační cvičení ve vodě a plavání s dětmi. K plovacím nudlím vyrábíme také spojky, díky kterým je možné z nudlí vytvářet nejrůznější tvary. Plovací nudle prodáváme na našem e-shopu mirelon.com v AKCI 10+1.