O nás
 
Fólie Fresh'n'Roll je vyráběna v České republice českou společností Mirel Vratimov a.s. s tradicí výroby od roku 1992.
 
Svou existenci společnost zahájila výrobou izolačních materiálů pod názvem MIRELON, které patří k nejznámějším českým izolacím. Později společnosti rozšířila svou činnost o výrobu a zpracování extrudovaného polystyrenu. Polystyrenové podložky určené pod plovoucí podlahy jsme uvedli na trh pod značkou STARLON.
 
Logickým pokračováním bylo rozšíření výroby o polystyrenové potravinové misky, menuboxy a lunchboxy.
 
Prozatím posledním rozšířením firemního portfolia se stalo zavedení výroby průtažných potravinářských PVC fólií, jichž je Mirel Vratimov a.s. jediným výrobcem v České republice. PVC fólie BASIC jsou používány k velko-balení potravin (ovoce, zelenina, maso, houby, pečivo atd.) Výroba PVC fólie je certifikována dle mezinárodního standardu BRC/IoP PACKAGING STANDARD, který upracuje požadavky na bezpečnost obalů určených pro balení potravin.
 
Bezprostředně po zahájení výroby PVC fólií pro velko-balení potravin byla odstartována výroba PVC fólií určených pro domácnosti pod značnou Fresh'n'Roll. Potravinová fólie Fresh'n'Roll je vůbec první PVC potravinová fólie vyráběná v České republice. Na jaře roku 2013 byla fólie Fresh'n'Roll oceněná značkou Česká kvalita.
 
Našim posláním je v oblasti, ve které působíme, nabídnout nejen kvalitní výrobky, ale rovněž kvalitní a spolehlivé služby související s distribucí produktů zákazníkovi.
 
NAŠE POSLÁNÍ JE NAŠIM MOTTEM … „ROZDÍL JE V KVALITĚ…“