Potravinovou fólii Fresh'n'Roll nemusíte používat jen na balení a uchovávání jídla. S fólií Fresh'n'Roll se dají tvořit i kreativní věci. Zkuste třeba náš letní drink, který pomocí fólie Fresh'n'Roll krásně nazdobíte.
 
 
Budeme potřebovat:
 
 
Do větší sklenice na víno dáme ovoce, mátu a  mražené borůvky a led. Celé zalijeme šumivým vínem a doředíme perlivou vodou. Skleničku ze vně otřeme, aby nebyla mokrá a překryjte fólií. Zbytečné přesahy fólie opatrně utrhneme a upravíme. Fólii propíchneme brčkem. Fólie krásně pruží a je pevná. Můžeme na ni položit letní kvítky, ovoce a další. Ovocný vinný střik můžeme připravit v různých variantách: virgin bez alkoholu nebo můžeme přidat trochu aperolu pro letní oranžovou barvu.
 
Věděli jste, že fólie Fresh'n'Roll je testována až do -40 °C? Tuto vlastnosti oceníte ne jen při zamražování  masa, ale taky při chlazení nápojů. Do skleněné nádoby na vodu dáme led, citrusové ovoce, mátu a vše jsme zalijeme perlivou vodou a překryjeme fólií Fresh'n'Roll. Nádobu dáme do mrazáku a vytáhneme až bude nápoj krásně vychlazený.
 
Jak používáte fólii Fresh'n'Roll vy? Dejte nám vědět na podpora@potravinovafolie.cz.