Fólie Fresh’n’Roll je vyjímečná nejen svým balením s funkční řezačkou, ale především materiálem, který je excelentně přilnavý. Tato vlastnost umožňuje všestranné využití fólie. Jak použít fólii při skladování bylinek nebo dokonce při jejich pěstováníí?
 
Pokud máte doma nařezanou bylinku, jako třeba petržel a nespotřebujete jí rychle, bylinka zvadne. Životnost bylinek prodloužíte jednoduše tím, že je zabalíte do fólie Fresh’n’Roll, ve které díky skvělé přilnavosti zůstanou déle čerstvé. To samé platí pro čerstvé koření jako jsou třeba chilly papričky. Vložte je do misky a překryjte ji fólií Fresh’n’Roll.
 
A co když máte bylinek pořád málo? Pokud máte doma například bazalku v květináči zkuste si jí namnožit. Budete potřebovat jenom nádobku na vodu, stonek bazalky nebo jiné bylinky a fólii Fresh'n'Roll. Při množení bylinek se často se stává, že bylinka spadne do vody a začne hnít. Proto zkuste naši vychytávku: nádobku s vodou překryjte fólií Fresh’n’Roll tak, aby dobře držela po stranách. Potom nůžkama nebo stonkem fólii propíchněte a stonek bylinky ponořte do vody. Za cca 10 dní by stonek měl pustit kořeny. Potom novou bylinku zasaďte do hlíny.
 
A jak fólii Fresh’n’Roll používáte vy?