Vše o fólii Fresh'n'Roll

Vše o fólii Fresh'n'Roll

Potravinová fólie Fresh'n'Roll je na rozdíl od běžných potravinových fólií excelentně přilnavá. Její přilnavost si nejlépe ověříte tak, že když napnete fólie na sklenici s vodou a tu následně otočíte, nevyteče ani kapka. Vysoká přilnavost umožňuje balit potraviny jen s malým přesahem fólie, tím se snižuje její spotřeba a šetří Vaše náklady. Fólie Fresh'n'Roll udržuje díky své přilnavosti potraviny čerstvé a zpomaluje jejich vysychání, zamezuje prostupu pachů ze zabalené potraviny (např. sýrečky v lednici). Fólie je vhodná pro ohřev v mikrovlnné troubě a pro zamražování. Potravinová fólie Fresh'n'Roll je umístěná v krabičce s funkční řezačkou (návin 100 m a 300 m) či kovovou pilkou (návin 30 m a 50 m). Pro uříznutí tak nepotřebujete nůžky ani nůž, balení je díky řezačce/pilce snadné a rychlé.

 • O nás

  Fólie Fresh'n'Roll je vyráběna v České republice českou společností Mirel Vratimov a.s. s tradicí výroby od roku 1992.

 • Extra silný Alobal - NOVINKA

  S radostí Vám představujeme nový přírustek do rodiny Fresh'n'Roll – Extra silný Alobal.

 • Jedinečné vlastnosti potravinové fólie Fresh'n'Roll

  Potravinová fólie Fresh'n'Roll je vyrobená z PVC, které má ty nejvhodnější vlastnosti pro balení a uchovávání potravin. Z tohoto důvodu jsou PVC fólie používány výrobci a zpracovateli potravin k jejich balení. S PVC fólií jste se jistě setkali při koupi ovoce, zeleniny, hub, masa, sýrů, pečiva, polotovarů či těst.

 • Fresh'n'Roll a běžné potravinové fólie

  Potravinová fólie Fresh'n'Roll je vyrobená z PVC (polyvinylchlorid), běžné potravinové fólie jsou vyrobeny z PE (polyetylen). Díky PVC má fólie Fresh'n'Roll řadu vlastností, které Vám běžné PE fólie nemohou nabídnout. Krabička fólie Fresh'n'Roll je navíc obohacená o kovovou pilku (balení 30 m a 50 m) nebo funkční řezačku (balení 100 m a 300 m).

 • Potravinová fólie Fresh'n'Roll - český výrobek

  Potravinová fólie Fresh'n'Roll je ryze český výrobek. Fólie je oceněná značkou Česká kvalita.

 • Fresh'n'Roll fólie jsou vhodné pro ...

  Potravinové fólie Fresh'n'Roll jsou vhodné pro styk s následujícími potravinami:

 • Často kladené otázky

potravinovafolie.cz » Vše o fólii Fresh'n'Roll