Srovnání bežné potravinářské fólie a Fresh'n'Roll

publikováno: 30.5.2017

Srovnání bežné potravinářské fólie a Fresh'n'Roll

Dokáže Vás vytočit balení s potravinovou fólií? Když spěcháte a nemůžete najít začátek fólie, když obtáčíte nádobu potřetí dokola, protože fólie prostě nechce držet, nebo když ji ani za nic nemůžete uříznout rovně … člověku to na náladě nepřidá…

  • Existuje ale Potravinová fólie, která s Vámi nebude zápasit. Bude Vaším pomocníkem a ušetří Vám čas i nervy. Jmenuje se Fresh'n'Roll. Má praktickou krabičku s funkční řezačkou pro maximální snadnost balení. Fresh'n'Roll se osvědčuje v profi gastronomii i v domácnostech – a budete z ní nadšení i Vy.

V čem se fólie Fresh'n'Roll liší od běžných fólií? Je to kvalitativně zcela jiný materiál. Vyznačuje se mnohem lepší přilnavostí, která umožňuje balit potraviny jen s malým přesahem, a tudíž rychleji a úsporněji. Mechanismus řezání je tak snadný, že to zvládnete i jedním prstem a vždycky uříznete přesně tolik, kolik chcete. Na fólii se navíc nedrží sražené kapky vody, takže přes ni vždycky dobře vidíte.

Obyčejné potravinové fólie jsou často vyrobeny z polyetylénu, aby byly co nejlevnější. Výrobci a zpracovatelé potravin ale používají k balení téměř výhradně fólie z PVC, a to kvůli jejich vyšší kvalitě a zdravotní nezávadnosti. Fresh'n'Roll je první česká PVC fólie. Splňuje nejpřísnější podmínky britské certifikace BRC a všechna nařízení Evropské Komise. Byla také oceněna značkou Česká kvalita. Díky své excelentní přilnavosti udržuje potraviny čerstvé, zpomaluje jejich vysychání a zamezuje prostupu pachů. Je vhodná pro ohřev v mikrovlnné troubě a pro zamrazování.

Podívejte se na naše video, které trefně ukazuje rozdíl ve vlastnostech obyčejné potravinové fólie a fólie Fresh'n'Roll.

K odběru blogu se můžete přihásit prostřednictvím kanalů RSS nebo Atom.

potravinovafolie.cz » Blog » Zajímavosti » Srovnání bežné potravinářské fólie a Fresh'n'Roll