Fresh'n'Roll v Mladé Frontě DNES

publikováno: 7.8.2018

Fresh'n'Roll v Mladé Frontě DNES

Je to už více než jeden týden, kdy v Mladé Frontě DNES vyšel pěkný článek o firmě Mirel Vratimov a.s., který vyrábí fólie Fresh'n'Roll. V článku se dozvíte, kdy začala produkce PVC fólií.

"V roce 2011 se posledním rozšířením výrobního sortimentu stalo zavedení výroby průtažných potravinářských PVC fólií, jichž je Mirel Vratimov a.s. prvním a dosud jediným výrobcem v ČR. Vratimovské PVC fólie nesou dle náročného mezinárodního certifikátu BRC / IoP hodnocení „GRADE AA“ (nejvyšší možné ohodnocení výrobce). Fólie jsou vyráběny pro potravinářské a zpracovatelské provozy všech velikostí, ale také pro domácnosti, kam jsou distribuovány pod značkou Fresh'n'Roll. Na rozdíl od běžných potravinových fólií jsou fólie Fresh'n'Roll excelentně přilnavé a mají funkční řezačku, která je uživatelsky velmi komfortní. Jsou vhodné k balení všech druhů potravin a k vzduchotěsnému uzavírání všech druhů kuchyňských nádob.

Mohou být použity k ohřevu jídel v mikrovlnných troubách i hlubokému zamražování. Zárukou jejich vysoké kvality je rovněž získané ocenění Česká Kvalita. "

Fresh'n'Roll v Mladé Frontě DNES

K odběru blogu se můžete přihásit prostřednictvím kanalů RSS nebo Atom.

potravinovafolie.cz » Blog » Aktuality » Fresh'n'Roll v Mladé Frontě DNES